I posiedzenie Rady Powiatowej IRWŁ Powiatu Sieradzkiego

W dniu 7 sierpnia 2019 roku w sali konferencyjnej Centrali Nasiennej w Sieradzu odbyło się I Posiedzenie w VI Kadencji Rady Powiatowej Izby Rolniczej Województwa Łódzkiego Powiatu Sieradzkiego. Obradom przewodniczył najstarszy wiekiem Członek Rady Powiatowej obecny na posiedzeniu Pan Stanisław Kałużny. Pani Ewa Bednarek – Członek Zarządu wręczyła nowo wybranym delegatom zaświadczenia o wyborze na Członka Rady Powiatowej Izby Rolniczej Województwa Łódzkiego.

Zgodnie z Uchwałą nr 1/2019 i  nr 2/2019 Krajowej Rady Izb Rolniczych z dnia 25 lutego 2019 roku  zostały przeprowadzone wybory na Przewodniczącego oraz Delegata na Walne Zgromadzenia. Jednogłośnie Przewodniczącym Rady Powiatowej IRWŁ w Sieradzu został Pan Jan Kołodziejczyk, a większością głosów na Delegata na Walne Zgromadzenia został wybrany Pan Jerzy Wróbel.

Delegaci Powiatu Sieradzkiego w kadencji 2019 – 2023:

Gmina Błaszki: Jan Kołodziejczyk, Jerzy Wróbel; Gmina Brąszewice: Krzysztof Jaros, Ewa Zaton – Smok; Gmina Brzeźnio: Tadeusz Owczarek, Łukasz Tadeusz Przybyła; Gmina Burzenin: Roman Mariusz Łebzuch, Waldemar Andrzej Wajgert; Gmina Goszczanów: Andrzej Warszewski, Grzegorz Zdobych; Gmina Klonowa: Dariusz Perdek, Piotr Paweł Smok; Gmina Sieradz: Tomasz Świniarski, Rafał Wujda; Miasto Sieradz: Kamila Agnieszka Dobroń; Gmina Warta: Rafał Baliński, Tomasz Marcin Pietrzak; Gmina Wróblew: Leszek Krzysztof Kluszczyński, Łukasz Artur Zając; Gmina Złoczew: Stanisław Kałużny, Józef Kamiński.

Daniel Mucha

Specjalista ds. obszarów wiejskich