Kontakt

Biuro Centralne Izby Rolniczej Województwa Łódzkiego
ul. Północna 27/29,  91-420 Łódź
tel. 42 632 70 21  tel./fax 42 632 70 31

info@izbarolnicza.lodz.pl

Dyrektor: Jerzy Kuzański

Porady prawne:
wtorki i czwartki  
(po telefonicznym zgłoszeniu)

Izba Rolnicza Województwa Łódzkiego utworzyła 21 biur powiatowych w celu ułatwienia kontaktu rolników z izbą w ich miejscu zamieszkania.
Biura powiatowe Izby Rolniczej Województwa Łódzkiego

Bełchatów    
Urząd Gminy ul. Kościuszki 13, 97-400 Bełchatów, pokój nr 9       
tel. 511 124 504

bpbelchatow@izbarolnicza.lodz.pl


Brzeziny
UG Brzeziny,ul. Sienkiewicza 16A, 95-060 Brzeziny    
tel. 510 474 851

bpbrzeziny@izbarolnicza.lodz.pl


Kutno
ul. Podrzeczna 18- siedziba BGŻ, 99-300 Kutno, pok. nr 117
tel. 510 474 825

bpkutno@izbarolnicza.lodz.pl


Łask
ul. Narutowicza 17, 98-100 Łask    
tel. 510 474 871

bplask@izbarolnicza.lodz.pl


Łęczyca
ul. Przedrynek 2, parter, 99-100 Łęczyca    
tel. 510 474 725

bpleczyca@izbarolnicza.lodz.pl


Łowicz
ul. Starościńska 1, pok. nr 213, 99-400 Łowicz    
tel. 510 474 800

bplowicz@izbarolnicza.lodz.pl


Łódź-Wschód
UG w Andrespolu, ul. Rokicińska 126,  95-020 Andrespol    
tel. 510 474 874

bplodz-wsch@izbarolnicza.lodz.pl


Opoczno
ul. Kowalskiego 2, 26-300 Opoczno     
tel. 510 474 870

bpopoczno@izbarolnicza.lodz.pl


Pabianice
ul. Piłsudskiego 34, 95-200 Pabianice    
tel. 510 474 865

bppabianice@izbarolnicza.lodz.pl


Pajęczno
ul. 1 Maja 13/15, pok. nr 14, 98-330 Pajęczno       
tel. 510 474 813

bppajeczno@izbarolnicza.lodz.pl


Piotrków Tryb. 
Starostwo Powiatowe, Al. 3-go Maja 33 97-300 Piotrków Tryb.     
tel. 510 474 861

bppiotrkow@izbarolnicza.lodz.pl


Poddębice 
GS Samopomoc Chłopska, ul. Kaliska 3/5 99-200 Poddębice     
tel. 510 474 725

bppoddebice@izbarolnicza.lodz.pl


Radomsko
ul. Kościuszki 6, 97-500 Radomsko, pokój 210    
tel. 510 474801

bpradomsko@izbarolnicza.lodz.pl


Rawa Maz.
ul. Kościuszki 5, 96-200 Rawa Maz., pok. 58   
tel. 510 474 850

bprawa@izbarolnicza.lodz.pl


Sieradz
ul. POW 30, 98-200 Sieradz     
tel. 511 124 538

bpsieradz@izbarolnicza.lodz.pl


Skierniewice
ul. Konstytucji 3 Maja 6, 96-100 Skierniewice 
tel. 510 474 841

bpskierniewice@izbarolnicza.lodz.pl


Tomaszów Maz.
ul. Św. Antoniego 41, pok. 20, 97-200 Tomaszów Maz.     
tel. 510 474 862

bptomaszow@izbarolnicza.lodz.pl


Wieluń
ul Palestrancka 5/4, 98-300 Wieluń       
tel. 510 474 804 

bpwielun@izbarolnicza.lodz.pl


Wieruszów
Rynek 1-7, 98-400 Wieruszów      
tel. 602 798 309

bpwieruszow@izbarolnicza.lodz.pl


Zduńska Wola
ul. Ceramiczna 10, 98-220 Zduńska Wola    
tel. 510 474 793

bpzdunska.wola@izbarolnicza.lodz.pl


Zgierz
MPGK w Zgierzu ul. Łęczycka 24, 95-100 Zgierz    
tel. 510 474 738

bpzgierz@izbarolnicza.lodz.pl