Majowe wydanie "W nowej roli" - miesięcznika IRWŁ

Szanowni Państwo, oddajemy w Państwa ręce kolejny numer miesięcznika W NOWEJ ROLI – pisma samorządu rolniczego województwa łódzkiego. W tym wydaniu szczególnie polecam Temat numeru, w którym piszemy o ostatnim X w V kadencji Walnym Zgromadzeniu Izby Rolniczej Województwa Łódzkiego, a także przedstawiamy problematykę poruszaną przez przedstawicieli rolników, którzy przybyli na zgromadzenie ze wszystkich powiatów naszego regionu.

31 maja 2019 roku kończy się kadencja samorządu rolniczego na lata 2015-2019. Już 28 lipca 2019 roku w całej Polsce odbędą się wybory do izb rolniczych. Szczegółowe informacje na ten temat publikujemy na stronie 4 i 5. Ciągle aktualizowane wiadomości o wyborach są dostępne również na naszej stronie internetowej www.izbarolnicza.lodz.pl

Szanowni Państwo! Zachęcam wszystkich do udziału w wyborach do izb rolniczych. Zachęcam do głosowania, a przede wszystkim do ubiegania się o mandat, który daje możliwość bycia przedstawicielem samorządu rolniczego z terenu Państwa gminy.

Tylko od nas samych zależy, jaki wpływ będziemy mieli na rolnictwo naszego kraju. Tylko sami rolnicy znający problemy i specyfikę pracy na wsi najlepiej będą walczyć o jej rozwój i siłę. Wybierzmy zatem tych, którzy będą nas godnie i rzetelnie reprezentować.

Bronisław Węglewski

Prezes Izby Rolniczej Województwa Łódzkiego