Półkolonie w Buczku 10-21 sierpnia 2020r.

Izba Rolnicza Województwa Łódzkiego informuje, że jest organizatorem realizacji zadania wypoczynku letniego w formie półkolonii w 2020roku z programem promocji zdrowia
i profilaktyki zdrowotnej, dla dzieci i młodzieży urodzonych od 1 stycznia 2004 roku
i których co najmniej jedno z rodziców/opiekunów prawnych/ jest ubezpieczone w pełnym zakresie w Kasie Rolniczego Ubezpieczenia Społecznego (jednocześnie w zakresie emerytalno-rentowym oraz wypadkowym, chorobowym i macierzyńskim) lub pobiera rentę bądź emeryturę z Kasy Rolniczego Ubezpieczenia Społecznego.

W tym roku w związku z epidemią COVID – 19, półkolonie odbędą się przy uwzględnieniu określonych ograniczeń sanitarnych ( wytyczne GIS, MZ i MEN -w zał.) ogłoszonych przez Ministerstwo Edukacji Narodowej. Wypoczynek odbędzie się w ośrodkach spełniających wymagane warunki sanitarne zapewniające bezpieczeństwo, przeznaczone tylko dla wypoczynku dzieci i młodzieży.

Termin półkolonii - 10-21 sierpnia 2020r.

Miejsce półkolonii – Szkoła Podstawowa im Marii Konopnickiej w Buczku, ul. Szkolna 3, 98-113 Buczek.

Zainteresowane osoby prosimy o kontakt z Biurem Izby Rolniczej w Łodzi tel. 42 632 70 21, 42 632 70 31 l, e-mail info@izbarolniczalodz.pl lub z Biurami Powiatowymi Izby Rolniczej Województwa Łodzkiego.

Wypoczynek letni dla dzieci i młodzieży w formie turnusów wyjazdowych w 2020 roku został  dofinansowany ze środków Funduszu Składkowego Ubezpieczenia Społecznego Rolników w kwocie 375,00 zł na każdego uczestnika.