Posiedzenie Rady Powiatowej IRWŁ w Łęczycy

W dniu 29 czerwca 2018r. w biurze Izby Rolniczej  odbyło się XVII/V kadencji posiedzenie Rady Powiatowej Izby Rolniczej Województwa Łódzkiego w Łęczycy. Obradom przewodniczyła  Małgorzata Gabryelczak - Przewodnicząca  Rady Powiatowej IRWŁ w Łęczycy.   W posiedzeniu uczestniczyli delegaci oraz pani Ewa Bednarek Członek Zarządu IRWŁ. Tematem przewodnim był problem suszy i strat na polach. Omówiono ogólne zasady szacowania szkód w gospodarstwach  rolnych, bieżącą sytuację w rolnictwie. Na posiedzeniu zostały przekazane  informacje z VII w piątej kadencji  Walnego Zgromadzenia Izby Rolniczej Województwa Łódzkiego, bieżących i planowanych działań  Zarządu IRWŁ, obowiązku zgłaszania pomocnika, z którym została zawarta umowa o pomocy przy zbiorach, do ubezpieczeń w KRUS.

Iwona Sikorska

Specjalista ds. Obszarów Wiejskich