Turniej Piłki Nożnej w Sędziejowicach o puchar Prezesa IRWŁ

Osiem drużyn rywalizowało w I Halowym Sołeckim Turnieju Piłki Nożnej o Puchar Wójta Gminy Sędziejowice oraz o Puchar Prezesa Izby Rolniczej Województwa Łódzkiego, który odbywał się od wczesnych godzin porannych w niedzielę 11 lutego br. w hali sportowej Zespołu Szkół Rolniczych w Sędziejowicach. Tym razem swoje piłkarskie umiejętności zaprezentowali zawodnicy z sołectw: Grabica, Kamostek, Pruszków, Przymiłów, Sędziejowice i Żagliny, a ponadto wystartowali Juniorzy z GKS Sędziejowice oraz rodzinna drużyna Buczkowskich. Gra toczyła się w dwóch wcześniej wylosowanych grupach, z których najlepsze cztery drużyny przeszły do fazy pucharowej. W półfinałach zawodnicy drużyna Buczkowskich zwyciężyła z Pruszkowem, z kolei drużyna Kamostku pokonała Sędziejowice. W meczu o III miejsce Sędziejowice pokonały Pruszków 3 : 0. W finale drużyna Buczkowkich wygrała z drużyną z Kamostku 4 : 3. Tytuł bramkarza turnieju zdobył Krzysztof Głowinkowski z Sędziejowic a najlepszym piłkarze został Wojciech Buczkowski. Puchary, dyplomy oraz nagrody ufundowane przez Wójta Gminy Sędziejowice oraz Izbę Rolniczą Województwa Łódzkiego wręczył zastępca wójta Mirosław Potasiak oraz przedstawiciel Izby, członek  zarządu Powiatu Łaskiego Marek Krawczyk. Jak ocenił M. Potasiak wygranymi są wszyscy, którzy włączyli się w dobrą zabawę i razem aktywnie spędzili wolny czas.