Wrześniowe wydanie miesięcznika "W NOWEJ ROLI"

Szanowni Państwo, 4 września 2019 roku odbyło sie pierwszenWalne Zgromadzenie Izby Rolniczej Województwa Łódzkiego VI kadencji, na którym ponownie wybrano mnie na zaszczytną funkcję Prezesa Izby Rolniczej Województwa Łódzkiego. Dziękuję za wszystkie oddane na mnie głosy, dziękuję za obdarzenie mnie zaufaniem i powierzenie na kolejne 4 lata spraw związanych z rolnictwem naszego regionu. Mam nadzieję, że swoją pracą i zaangażowaniem dla Izby Rolniczej Województwa Łódzkiego uda mi się przekonać tych, którzy mieli wątpliwości, a tych, którzy na mnie głosowali utwierdzę w przekonaniu podjęcia słusznej decyzji. Miło mi również poinformować, że po raz kolejny na funkcje Wiceprezesa IRWŁ wybrany został Andrzej Komala - Przewodniczący Rady Powiatowej IRWŁ Powiatu Radomszczańskiego, a Członkiem Zarządu IRWŁ ponownie została Ewa Bednarek - Przewodnicząca Rady Powiatowej IRWŁ Powiatu Poddębickiego. Po raz pierwszy Członkami Zarządu IRWŁ zostali wybrani: Adam Michaś - Delegat Rady Powiatowej IRWŁ Powiatu Zgierskiego oraz Jacek Ossowicz - Przewodniczący Rady Powiatowej IRWŁ Powiatu Skierniewickiego. Delegatem do Krajowej Rady Izb Rolniczych został Jerzy Wróbel - Delegat Rady Powiatowej IRWŁ Powiatu Sieradzkiego. W czasie posiedzenia pierwszego w VI kadencji Walnego Zgromadzenia IRWŁ zostali również wybrani Członkowie Komisji Rewizyjnej oraz Komisji Budżetowej IRWŁ. Gratuluję i mam nadzieję na dobre współdziałanie, ponieważ sprawy rolnictwa województwa łódzkiego wymagają od nas wszystkich wspólnej, ciężkiej pracy.
Wszystkiego dobrego!

Bronisław Węglewski