Zapraszamy do lektury styczniowego numeru "W NOWEJ ROLI"

Szanowni Państwo, Izba Rolnicza Województwa Łódzkiego rozpoczyna 2018 rok podpisaniem umowy na budowę budynku administracyjno- szkoleniowego na działce IRWŁ przy ulicy Beskidzkiej w Łodzi. Mamy nadzieję, że będzie to początek nowego rozdziału w historii Izby, nowych wyzwań, możliwości i doświadczeń, a przede wszystkim ciężkiej pracy. Już dziś chciałbym zaprosić Państwa, w dniach 16-18 lutego 2018 roku, do łódzkiej Hali EXPO i MOSiR na XVIII Międzynarodowe Targi Ferma Bydła i XXI Międzynarodowe Targi Ferma Świń i Drobiu, które są znane z nowoczesnych technologii i interesujących wykładów światowej sławy prelegentów mi. in. profesora Zygmunta Pejsaka. Szczególnie jednak chciałbym Państwu zarekomendować debatę Izby Rolniczej Województwa Łódzkiego i Ministerstwa Rolnictwa i Rozwoju Wsi, której tematyką będzie oczywiście rolnictwo, ale jako energia gospodarki regionu. Sobotnią debatę swoją obecnością zaszczyci Pan Minister Krzysztof Jurgiel. Liczę również na Państwa obecność i gorącą dyskusję, także na temat problemów, które nurtują nas, rolników. Szczegółowy program Targów Ferma ublikujemy na 13 stronie miesięcznika W NOWEJ ROLI. Minął już rok od podpisania przez IRWŁ porozumienia ze spółką Rabat Rolniczy, dzięki któremu rolnicy z naszego województwa mogą korzystać z m. in. szerokiej oferty nasion, nawozów, ciągników, samochodów, artykułów gospodarstwa domowego w atrakcyjnych cenach. Najnowszą oferta programu Rabat Rolniczy prezentujemy na stronie 11 tego wydania naszego miesięcznika. W trakcie dokonywania zakupów, prosimy wpisać lub podać kod WIR5 – to kod uprawniający do zniżek dla rolników z naszego województwa.

Życzę Państwu miłej lektury!

Bronisław Węglewski

Prezes Izby Rolniczej Województwa Łódzkiego