Członkowie Rad Powiatowych Izby Rolniczej Województwa Łódzkiego

Rada Powiatowa Izby Rolniczej Województwa Łódzkiego
w Powiecie Bełchatowskim

Miasto Bełchatów
Herudzińska Teresa Maria

Gmina Bełchatów
Robak Bogumiła;  Rzepecka Mariola Barbara

Gmina Drużbice
Bara Grzegorz Franciszek;  Grygielski Zbigniew Andrzej

Gmina Kleszczów
Gajda Daniel

Gmina Kluki
Maziarz Czesław Adam;  Zochniak Cezary Jerzy

Gmina Rusiec
Słomian Marek;  Śmiałkowski Marcin – delegat

Gmina Szczerców
Frydrychowski Janusz Piotr – przewodniczący;  Niewiadomski Witold Józef

Gmina Zelów
Biesaga Barbara; Solecki Zygmunt

Rada Powiatowa Izby Rolniczej Województwa Łódzkiego
w Powiecie Brzezińskim

Miasto Brzeziny
Balwierczyk Jarosław

Gmina Brzeziny
Kobus Sławomir;  Wilamek Tomasz

Gmina Dmosin
Krakowiak Arkadiusz Tomasz;  Supera Eugeniusz – przewodniczący

Gmina Jeżów
Guzek Anna Maria;  Piechota Tomasz

Gmina Rogów
Kołodziejczyk Dorota Magdalena – delegat;  Susik Ryszard Maciej

Rada Powiatowa Izby Rolniczej Województwa Łódzkiego
w Powiecie Kutnowskim

Gmina Bedlno
Górczyński Andrzej Robert – delegat;  Olejniczak Konrad Eugeniusz

Gmina Dąbrowice
Dropiński Grzegorz;  Jarka Tomasz

Gmina Krośniewice
Kołodziejski Krzysztof Mariusz;  Zasadzki Adam

Gmina Krzyżanów
Jabłoński Roman;  Trawczyński Radosław Michał

Gmina Kutno
Olesiński Jan Jacek;  Starbała Tomasz Piotr

Gmina Łanięta
Anglard Jakub;  Szczęsny Tomasz

Gmina Nowe Ostrowy
Głowacki Krzysztof Juliusz;  Zdziarski Krzysztof

Gmina Oporów
Pawlikowski Robert Zbigniew;  Szafran Marcin

Gmina Strzelce
Jaworski Włodzimierz – przewodniczący;  Lewandowski Andrzej

Miasto-Gmina Żychlin
Kowalski Władysław;  Materka Marek Andrzej

Rada Powiatowa Izby Rolniczej Województwa Łódzkiego
w Powiecie Łaskim

Gmina Buczek
Czupryniak Danuta;  Węglewski Bronisław – przewodniczący

Miasto-Gmina Łask
Mrowińska Monika;  Nowicki Jacek

Gmina Sędziejowice
Krawczyk Marek Jan – delegat;  Rębacz  Wiesław Stanisław

Gmina Widawa
Mamzer Iwona Barbara;  Woźniak Rafał Piotr

Gmina Wodzierady
Gil Daniel Artur;  Płonek Marek Piotr

Rada Powiatowa Izby Rolniczej Województwa Łódzkiego
w Powiecie Łęczyckim

Gmina Daszyna
Wojtera Zbigniew Stanisław;  Zduńczyk Grzegorz Marek

Gmina Góra Świętej Małgorzaty
Cybulska Aneta Janina;  Marczak Zbigniew Andrzej

Gmina Grabów
Darolewski Jan Włodzimierz;  Wojtera Marek Jacek

Gmina Łęczyca
Góra Janusz Andrzej;  Stolińska Izabela Maria

Gmina Piątek
Gabryelczak Małgorzata – przewodnicząca;  Michalak Paweł Piotr

Gmina Świnice Warckie
Augustyniak Sławomir Antoni;  Matusiak Leszek

Gmina Witonia
Kobus Radosław Michał;  Kowalczyk Dariusz Jarosław – delegat

Rada Powiatowa Izby Rolniczej Województwa Łódzkiego
w Powiecie Łowickim

Gmina Bielawy
Gralak Ireneusz;  Łuczak Sylwia

Gmina Chąśno
Górajek Mirosław Leszek;  Żyto Tadeusz

Gmina Domaniewice
Kolec Józef Jan;  Wodzyński Roman Paweł

Gmina Kiernozia
Wasilewski Janusz;  Żurek Kordian Stefan

Gmina Kocierzew Południowy
Staniszewski Janusz;  Wojciechowski Waldemar Jan

Miasto Łowicz
Gładki Henryk

Gmina Łowicz
Kołucki Janusz Roman;  Sujkowski Jan

Gmina Łyszkowice
Marat Andrzej;  Zawadzka Małgorzata

Gmina Nieborów
Bakalarski Wojciech;  Soliński Robert

Gmina Zduny
Wrona Donata Agnieszka – delegat;  Znyk Jan – przewodniczący

Rada Powiatowa Izby Rolniczej Województwa Łódzkiego
w Powiecie Łódzkim-Wschodnim

Gmina Andrespol
Woźniak Jan – przewodniczący

Gmina Brójce
Derach Marcin Piotr;  Brdoń Aleksandra Teresa

Miasto-Gmina Koluszki
Sałata Bogdan – delegat;  Słaby Tadeusz

Gmina Nowosolna
Berent Aleksandra;  Miasto-Gmina Rzgów

Prądzyński Adam
Owczarek Michał

Miasto Gmina Tuszyn
Busiakiewicz Grzegorz;  Smyczek Zbigniew

Miasto Łódź
Lenart Marzena

Rada Powiatowa Izby Rolniczej Województwa Łódzkiego
w Powiecie Opoczyńskim

Gmina Białaczów
Firkowski Stanisław;  Krzysztofik Anna

Miasto-Gmina Drzewica
Barul Stanisław;  Gapys Andrzej Dariusz

Gmina Mniszków
Marcinkowski Piotr Rafał;  Tarnawski Mariusz Krzysztof

Miasto-Gmina Opoczno
Dorocińska Elżbieta Ewa;  Jurek Marian Stanisław

Gmina Paradyż
Ignerowicz Robert Andrzej;  Juszyński Krzysztof Stanisław – delegat

Gmina Poświętne
Kacprzak Bolesław;  Kacprzak Marian – przewodniczący

Gmina Sławno
Bielas Krzysztof;  Ogłoziński Wojciech Dominik

Gmina Żarnów
Ciach Krzysztof Roman;  Pacyniak Tomasz

Rada powiatowa Izby Rolniczej Województwa Łódzkiego
w Powiecie Pabianickim

Gmina Dłutów
Chojecki Jan Andrzej – delegat;  Dzierżawski Czesław Józef – przewodniczący

Gmina Dobroń
Dychto Sławomir;  Korczak Wiesław Kazimierz

Miasto Konstantynów Łódzki
Sobczak Aleksy

Gmina Ksawerów
Otomański Konrad

Gmina Lutomiersk
Cierpikowski Marcin;  Kądziela Piotr

Miasto Pabianice
Błoch Halina

Gmina Pabianice
Antoniewski Grzegorz Henryk;  Lubowicka Maria
 
Rada Powiatowa Izby Rolniczej Województwa Łódzkiego
w Powiecie Pajęczańskim

Miasto-Gmina Działoszyn
Madej Jan Mirosław;  Wojtaszczyk Łukasz – delegat

Gmina Kiełczygłów
Bednarek Ireneusz Edward;  Brzezowski Krzysztof

Gmina Nowa Brzeźnica
Koziński Jacek Stanisław – przewodniczący;  Zięba Aleksandra Renata

Miasto- Gmina Pajęczno
Bednarska Katarzyna Dominika;  Tokarski Dariusz

Gmina Rząśnia
Jaworski Jacek;  Sikora Paweł Maciej

Gmina Siemkowice
Błasiak Andrzej Józef;  Gasiecki Jarosław Piotr

Gmina Strzelce Wielkie
Borowiec Wiesław;  Perczak Józef

Gmina Sulmierzyce
Boroń Dariusz Zbigniew;  Trajdos Danuta Stanisława

Rada Powiatowa  Izby Rolniczej Województwa Łódzkiego
w Powiecie Piotrkowskim

Miasto Piotrków Trybunalski
Staniaszek Sylwester Piotr

Gmina Aleksandrów
Hume Adam Andrzej;  Kowalski Arkadiusz Rafał

Gmina Czarnocin
Jakiel Dariusz Roman;  Rejniak Zbigniew Piotr

Gmina Gorzkowice
Komar Elżbieta;  Kowalski Tomasz Józef – przewodniczący

Gmina Grabica
Kujawski Tomasz Edward;  Mroczkowski Ryszard Jan

Gmina Łęki Szlacheckie
Terka Janusz Dominik;  Wośko Dariusz Jacek

Gmina Moszczenica
Janiec Agnieszka Krystyna;  Kraska Stanisław Stefan

Gmina Ręczno
Kręglewski Marek Tomasz;  Żak Andrzej Jakub

Gmina Rozprza
Pstrokoń Tomasz Marcin;  Tarnowski Maciej

Miasto-Gmina Sulejów
Komisarczyk Dorota;  Pietrykowski Bogdan – delegat

Gmina Wola Krzysztoporska
Olejnik Ryszard;  Wójtowicz Agnieszka Urszula

Gmina Wolbórz
Kula Grzegorz Józef;  Swarbuła Paweł Zygmunt

Rada Powiatowa Izby Rolniczej Województwa Łódzkiego
w Powiecie Poddębickim

Gmina Dalików
Chmielecki Leszek;  Gortat Mariusz Andrzej – delegat

Gmina Pęczniew
Bekalarczyk Krzysztof Marek;  Domżał Piotr Wojciech

Miasto Poddębice
Leśniewicz Robert Waldemar;  Lodziński Andrzej

Gmina Uniejów
Nita Damian;  Urbaniak Paweł Zygmunt

Gmina Wartkowice
Hajdas Grzegorz;  Świątczak Leonard Jan

Gmina Zadzim
Bednarek Ewa – przewodnicząca;  Janaszkiewicz Karol Piotr

Rada Powiatowa Izby Rolniczej Województwa Łódzkiego
w Powiecie Radomszczańskim

Gmina Dobryszyce
Koper Karol Jerzy

Gmina Gidle

Barański Sławomir Jan, Romańczyk Marzena Agnieszka  

Gmina Gomunice

Gaborski Krzysztof Zdzisław

Miasto-Gmina Kamieńsk  

Dworzyńska Jolanta Ewa, Miśkiewicz Anna Zofia

Gmina Kobiele Wielkie
Lesiakowski Łukasz, Olborski Kamil Marcin

Gmina Kodrąb
Staryga Kamil Józef, Stolarczyk-Bryl Anna Janina

Gmina Lgota Wielka
Kaczmarek Stanisław, Wiatrak Waldemar

Gmina Ładzice
Gruszczyński Andrzej Jan – delegat, Porzeżyński Michał

Gmina Masłowice
Gajda Karol, Wiśnicki Tomasz Rafał

Miasto-Gmina Przedbórz
Baran Grzegorz, Cieślik Jan Witold

Gmina Radomsko
Jaworski Ryszard Franciszek, Komala Andrzej Jan – przewodniczący

Miasto Radomsko
Olczyk Grzegorz Alojzy 

Gmina Wielgomłyny

Gaik Henryka, Hasik Piotr Michał

Gmina Żytno
Krzyżkowski Janusz, Wierzbicki Waldemar Jacenty

Rada Powiatowa Izby Rolniczej Województwa Łódzkiego
w Powiecie Rawskim

Miasto-Gmina Biała Rawska
Libera Sylwester Tadeusz;  Otulak Jacek

Gmina Cielądz
Gaca Michał Piotr;  Rosa Małgorzata Aneta – delegat

Gmina Rawa Mazowiecka
Badur Tadeusz;  Czajka Małgorzata

Gmina Regnów
Cheba Mariusz Stanisław – przewodniczący;  Sumiński Krzysztof

Gmina Sadkowice
Chylak Piotr;  Feller Łukasz

Rada Powiatowa Izby Rolniczej Województwa Łódzkiego
w Powiecie Sieradzkim

Miasto-Gmina Błaszki
Kołodziejczyk Jan – przewodniczący;  Wróbel Jerzy - delegat

Gmina Brąszewice
Jaros Krzysztof Marcin;  Zaton – Smok Ewa

Gmina Brzeźnio
Owczarek Tadeusz;  Przybyła Łukasz Tadeusz

Gmina Burzenin
Łebzuch Roman Mariusz;  Wejgert Waldemar Andrzej

Gmina Goszczanów
Piekarski Dariusz;  Warszewski Andrzej Grzegorz

Gmina Klonowa
Gołdyn Jerzy Bogdan;  Smok Piotr Paweł

Miasto Sieradz
Wojciechowski Jerzy

Gmina Sieradz
Ograbek Zbigniew Piotr;  Dobroń Kamila Agnieszka

Miasto-Gmina Warta
Baliński Tomasz Mikołaj;  Krzywański Rafał Antoni

Gmina Wróblew
Goździewicz Witold;  Kokoszka Sebastian Andrzej

Miasto Złoczew
Kałużny Stanisław;  Piesyk Wojciech

Rady powiatowej Izby Rolniczej Województwa Łódzkiego
w Powiecie Skierniewickim

Miasto Skierniewice
Szczepanik Franciszek Zenon

Gmina Bolimów
Ozga-Flejszer Beata;  Siekiera Remisław

Gmina Głuchów
Kowara Andrzej Tomasz – przewodniczący;  Mikołajczyk Michał Stanisław

Gmina Godzianów
Pąśko Józef

Gmina Kowiesy
Ossowicz Jacek – delgat;  Wróblewski Marek

Gmina Lipce Reymontowskie
Dziuda Jacek

Gmina Maków
Blus Roman Krystyn;  Sałek Kazimierz

Gmina Nowy Kawęczyn
Adamczyk Piotr Paweł;  Góral Tomasz

Gmina Skierniewice
Skarzyńska Lucja Beata;  Wójcicki Andrzej

Gmina Słupia
Rosiński Roman Tadeusz

Rada Powiatowa Izby Rolniczej Województwa  Łódzkiego
w Powiecie Tomaszowskim

Gmina Będków
Rybak Sławomir Andrzej;  Sałata Mirosław Jan

Gmina Budziszewice
Grad Grzegorz Roman

Gmina Czerniewice
Bielicki Piotr Jan;  Kowalczyk Dariusz Anatol – przewodniczący

Gmina Inowłódz
Bernaciak Elżbieta Małgorzata

Gmina Lubochnia
Skuza Magdalena;  Sygitowicz Ewa Monika – delegat

Gmina Rokiciny
Lewandowski Wiesław Jan;  Sadowski Ireneusz Tomasz

Gmina Rzeczyca
Jankowski Adam;  Kępa Andrzej Stanisław

Miasto Tomaszów Mazowiecki
Fryziel Kazimierz

Gmina Tomaszów Mazowiecki
Sęk Marian Henryk;  Tomanek Jan Bogdan

Gmina Ujazd
Aleksandrowicz Sławomir Józef;  Kotynia Mariusz Jacek

Gmina Żelechlinek
Dobrowolski Rafał;  Rochala Paweł Mariusz

Rada Powiatowa Izby Rolniczej Województw Łódzkiego
w Powiecie Wieluńskim

Gmina Biała
Kosiński Marek;  Kubski Janusz

Gmina Czarnożyły
Stępień Józef – przewodniczący;  Rősner Rafał

Gmina Konopnica
Kurowski Jacek;  Olbiński Jan

Gmina Mokrsko
Pietras Marek;  Szkudlarek Zbigniew

Gmina Osjaków
Dubecka Henryka;  Nawojska Alicja

Gmina Ostrówek
Nowak Adam

Gmina Pątnów
Gawlak Stanisław;  Wiatr Mirosław

Gmina Skomlin
Jaśko Paweł;  Kucharek Kinga

Miasto-Gmina Wieluń
Walas Kazimierz;  Wróbel Krzysztof – delegat

Gmina Wierzchlas
Klasa Tomasz;  Stępińska Agata

Rada Powiatowa Izby Rolniczej Województwa Łódzkiego
w Powiecie Wieruszowskim

Gmina Bolesławiec
Kubiński Dariusz;  Wosiński Józef

Gmina Czastary
Ciećka Adam;  Dura Jan

Gmina Galewice
Karsznia Jerzy – przewodniczący;  Siwik Mirosława

Gmina Lututów
Dębski Arkadiusz;  Jadwiszczak Kazimierz

Gmina Łubnice
Maślanka Maria;  Starek Ryszard – delegat

Gmina Sokolniki
Jeżykowski Marian;  Jopek Ewa

Miasto-Gmina Wieruszów
Kupietz Prakseda;  Ociepa Marek

Rada Powiatowa Izby Rolniczej Województwa Łódzkiego
w Powiecie Zduńskowolskim

Miasto-Gmina Szadek
Nowak Krzysztof Jan – delgat;  Bejmert Agnieszka

Gmina Zapolice
Kowalski Zenon – przewodniczący;  Rumpel Wiesław

Miasto Zduńska Wola
Nowak Krzysztof Hubert

Gmina Zduńska Wola
Gudaś Henryk;  Jonczyk Krzysztof Włodzimierz

Rada Powiatowa Izby Rolniczej Województwa Łódzkiego
w Powiecie Zgierskim

Miasto Gmina Aleksandrów Łódzki
Sikorski Grzegorz;  Michaś Adam Wojciech – delegat

Miasto Głowno
Lenart Wojciech

Gmina Głowno
Kucharczyk Krzysztof Edward;  Kierus Dariusz

Miasto Ozorków
Jabłoński Włodzimierz Kazimierz

Gmina Ozorków
Wołowski Marek Józef;  Graczyk Tomasz Stanisław

Gmina Parzęczew
Pietruszewski Włodzimierz Adam;  Kurtasiński Kazimierz Adam

Miasto-Gmina Stryków
Niźnikowski Szymon;  Walak Daniel Zenon

Miasto Zgierz
Kozłowski Krzysztof

Gmina Zgierz
Bratus Benedykt;  Kuzański Jerzy Stanisław – przewodniczący

Miasto Łódź
Marzena Lenart