INSTRUKCJA KORZYSTANIA Z PODMIOTOWEJ STRONY BIULETYNU INFORMACJI PUBLICZNEJ Izby Rolniczej Województwa Łódzkiego

Izba Rolnicza Województwa Łódzkiego
Tel./fax (012) 643 17 62
e-mail: info@izbarolnicza.lodz.pl
www.izbarolnicza.lodz.pl
NIP 725-15-12-675

powrót do Strona główna BIP IRWŁ

Strona podmiotowa BIP Izby Rolniczej Województwa Łódzkiego została stworzona zgodnie z następującymi aktami prawnymi:

Użytkownik strony może wybrać zamieszczoną informację w menu przedmiotowym znajdującym się na pierwszej podstronie. Menu podzielone jest na grupy tematyczne, w których znajdują się odnośniki do poszczególnych działów. Po kliknięciu na odnośnik, wyswietla się podstrona zawierająca treść na wybrany temat.

Kolejne informacje będą otwierac się w nowym oknie.

Umieszczone w górnej części strony, po prawej stronie - pole wyszukiwarki - służy do szybszego wyszukania żądanej informacji. W pole to należy wpisać słowo lub słowa kluczowe, a następnie kliknąć przycisk „Szukaj". Zostanie wtedy wyświetlona lista znalezionych dokumentów i tematów odpowiadająca kryteriom wyszukiwania.

Na stronie BIP IRWŁ znajdują się również informacje dołączone w postaci plików do pobrania, do których można dotrzeć za pomocą linków. Pliki te zazwyczaj są publikowane w formacie PDF (Portable Document Format) i odczytywane za pomocą ogólnodostępnego programu „Adobe Reader”.