Pierwsze posiedzenie Rady Powiatowej IRWŁ Powiatu Piotrkowskiego

W dniu 14 sierpnia 2019 roku w Starostwie Powiatowym w Piotrkowie Trybunalskim odbyło się I Posiedzenie Rady Powiatowej Izby Rolniczej Województwa Łódzkiego Powiatu Piotrkowskiego. Obradom przewodniczył najstarszy wiekiem Członek Rady Powiatowej obecny na posiedzeniu Pan Józef Kotas. Przedstawiciel Zarządu - Pan Andrzej Komala wręczył zaświadczenia o wyborze Członkom Rady Powiatowej Izby Rolniczej Województwa Łódzkiego .

Zgodnie z Uchwałą nr 1/2019 i  nr 2/2019 Krajowej Rady Izb Rolniczych z dnia 25 lutego 2019roku  zostały przeprowadzone wybory na Przewodniczącego oraz Delegata na Walne Zgromadzenia - Rady Powiatowej Izby Rolniczej Województwa Łódzkiego Powiatu Piotrkowskiego. Rada Powiatowa IRWŁ w Piotrkowie Trybunalskim większością głosów na przewodniczącego Rady wybrała Pana Janusz Dominika Terkę, a na delegata na Walne Zgromadzenie Pana Szymona Jakuba Bogusławskiego.

Delegaci Powiatu Piotrkowskiego

Miasto Piotrków Trybunalski: Sylwester Piotr Staniaszek , Gmina Aleksandrów: Daniel Michał Jasion i Arkadiusz Rafał Kowalski,  Gmina Czarnocin: Mariusz Kozub i Bogdan Turek,  Gmina Gorzkowice: Rafał Paweł Gierlik i Elżbieta Komar,  Gmina Grabica: Czesław Nieśmiałek i Tomasz Wachulec,  Gmina Łęki Szlacheckie:  Janusz Dominik Terka- Przewodniczący i Dariusz Jacek Wośko,  Gmina Moszczenica: Mariusz Derendarz i Stanisław Kraska,  Gmina Ręczno: Jan Filocha i Marek Kręglewski,  Gmina Rozprza: Józef Piotr Kotas i Tomasz Marcin Pstrokoń,  Gmina Sulejów: Kacprzyk Dorota i Dawid Marcin Matuszczyk,  Gmina Wola Krzysztoporska: Magdalena Jadwiga Gajda i Ryszard Andrzej Olejnik,  Gmina Wolbórz:  Szymon Jakub Bogusławski - Delegat i Jacek Grzegorz Wlaźniak.

Elżbieta Komar

Specjalista ds. obszarów wiejskich IRWŁ