Sierpniowe wydanie miesięcznika IRWŁ "W NOWEJ ROLI"

Szanowni Państwo, w niedzielę, 28 lipca 2019 roku rolnicy z naszego województwa wybrali swoich przedstawicieli do rad powiatowych Izby Rolniczej Województwa Łódzkiego. Bardzo dziękuję wszystkim tym, którzy głosowali, a także tym którzy zdecydowali się kandydować. Nowo wybranym członkom rad powiatowych, gratuluję. Wszystkim nam zależy na dobrej reprezentacji samorządu rolniczego z naszego regionu. W kolejnych dniach po wyborach (6-14 sierpnia) w 21 powiatach województwa łódzkiego odbyły się pierwsze rady powiatowe. W czasie każdej z nich, poprzez głosowanie, wybrano przewodniczącego rady i delegata tej rady do Walnego Zgromadzenia Izby Rolniczej Województwa Łódzkiego. Gratuluję Państwu, zostaliście - zostaliśmy obdarzeni zaufaniem, ale jednocześnie dużą odpowiedzialnością i ogromem pracy. Od nas teraz zależy kształt i działanie samorządu rolniczego województwa łódzkiego. Już 4 września 2019 roku odbędzie sie pierwsze w VI kadencji Walne Zgromadzenie IRWŁ, na którym zostanie wybrany Zarzad Izby Rolniczej Województwa Łódzkiego VI kadencji.
Szanowni Panstwo, dziękuje wszystkim Rolnikom, Delegatom i Zarzadowi V kadencji oraz Pracownikom Izby Rolniczej Województwa Łódzkiego za pracę i zaangażowanie na rzecz rozwoju rolnictwa naszego województwa. A wszystkim tym, którzy dobrze życzą
izbie rolniczej i rolnikom, jestem wdzięczny za wsparcie. Mam nadzieję, że rolnictwo i obszary wiejskie naszego regionu nadal bedą mogły liczyć na Państwa dobre słowo i cenne uwagi.

Życzę Państwu wszystkiego dobrego!

Bronisław Węglewski

Prezes Izby Rolniczej Województwa Łódzkiego