UWAGA komunikat!

Szanowni Państwo, w związku z przypadkami występowania koronawirusa COVID-19 na terenie Polski, wprowadzenia przez Premiera RP środków bezpieczeństwa - stanu zagrożenia epidemicznego i w celu zapewnienia maksymalnej ochrony rolnikom i pracownikom biur Izby Rolniczej Województwa Łódzkiego, zalecamy kontakt e-mailowy lub telefoniczny z naszymi biurami powiatowymi i biurem w Łodzi.  Prosimy o wyrozumiałość i przepraszamy za utrudnienia. Nasze działania są realizowane dla dobra wszystkich Państwa. 

 

Biuro Centralne Izby Rolniczej Województwa Łódzkiego
tel. 42 632 70 21  tel./fax 42 632 70 31

info@izbarolnicza.lodz.pl

 

Biura Powiatowe Izby Rolniczej Województwa Łódzkiego

Bełchatów    
tel. 511 124 504

bpbelchatow@izbarolnicza.lodz.pl

-----------------------------------------

Brzeziny   
tel. 510 474 851

bpbrzeziny@izbarolnicza.lodz.pl

----------------------------------------

Kutno
tel. 510 474 825

bpkutno@izbarolnicza.lodz.pl

---------------------------------------

Łask
tel. 510 474 871

bplask@izbarolnicza.lodz.pl

---------------------------------------

Łęczyca
tel. 510 474 725

bpleczyca@izbarolnicza.lodz.pl

------------------------------------------

Łowicz
tel. 510 474 800

bplowicz@izbarolnicza.lodz.pl

---------------------------------------------

Łódź-Wschód
tel. 510 474 874

bplodz-wsch@izbarolnicza.lodz.pl

------------------------------------------

Opoczno
tel. 510 474 870

bpopoczno@izbarolnicza.lodz.pl

-----------------------------------------

Pabianice  
tel. 510 474 865

bppabianice@izbarolnicza.lodz.pl

--------------------------------------------

Pajęczno      
tel. 510 474 813

bppajeczno@izbarolnicza.lodz.pl

------------------------------------------

Piotrków Tryb.     
tel. 510 474 861

bppiotrkow@izbarolnicza.lodz.pl

-----------------------------------------------

Poddębice     
tel. 510 474 725

bppoddebice@izbarolnicza.lodz.pl

------------------------------------------------

Radomsko
tel. 510 474801

bpradomsko@izbarolnicza.lodz.pl

---------------------------------------------

Rawa Maz.
tel. 510 474 850

bprawa@izbarolnicza.lodz.pl

------------------------------------------------

Sieradz
tel. 511 124 538

bpsieradz@izbarolnicza.lodz.pl

-------------------------------------------------

Skierniewice
tel. 510 474 841

bpskierniewice@izbarolnicza.lodz.pl

-------------------------------------------------

Tomaszów Maz.    
tel. 510 474 862

bptomaszow@izbarolnicza.lodz.pl

---------------------------------------------

Wieluń       
tel. 510 474 804 

bpwielun@izbarolnicza.lodz.pl

-------------------------------------------

Wieruszów     
tel. 510 474 804 

bpwieruszow@izbarolnicza.lodz.pl

-------------------------------

Zduńska Wola    
tel. 510 474 793

bpzdunska.wola@izbarolnicza.lodz.pl

-------------------------------

Zgierz  
tel. 510 474 738

bpzgierz@izbarolnicza.lodz.pl