Komisja Rewizyjna VI kandecji
Grzegorz Antoniewski – Przewodniczący Rady Powiatowej IRWŁ w powiecie pabianickim
Adam Ciećka – Delegat Rady Powiatowej IRWŁ w powiecie wieruszowskim
Krzysztof Juszyński – Delegat Rady Powiatowej IRWŁ w powiecie opoczyńskim
Jerzy Karsznia – Przewodniczący Rady Powiatowej IRWŁ w powiecie wieruszowskim
PRZEWODNICZĄCY KOMISJI Eugeniusz Supera – Przewodniczący Rady Powiatowej IRWŁ w powiecie brzezińskim
Komisja ds. Statutu, Regulaminów i Budżetu VI kadencji
Leszek Chmielecki – Delegat Rady Powiatowej IRWŁ w powiecie poddębickim
PRZEWODNICZĄCY KOMISJI Marian Kacprzak – Przewodniczący Rady Powiatowej IRWŁ w powiecie opoczyńskim
Jan Kołodziejczyk – Przewodniczący Rady Powiatowej IRWŁ w powiecie sieradzkim
Zenon Kowalski – Przewodniczący Rady Powiatowej IRWŁ w powiecie zduńskowolskim
Krzysztof Wróbel – Przewodniczący Rady Powiatowej IRWŁ w powiecie wieluńskim.
Komisja ds. Rozwoju Wsi, Rolnictwa i Ochrony Środowiska
Jan Chojecki - Delegat Rady Powiatwej IRWŁ Powiatu Pabianickiego
Andrzej Gruszczyński - Delegat Rady Powiatowej IRWŁ Powiatu Radomczańskiego
Włodzimierz Jaworski - Przewodniczący Rady Powiatowej IRWŁ Powiatu Kutnowskiego
Jerzy Kuzański - Przewodniczący Rady Powiatowej IRWŁ Powiatu Zgierskiego
Sylwester Libera - Przewodniczący Rady Powiatowej IRWŁ Powiatu Rawskiego
Iwona Mamzer - Delegatka Rady Powiatowej IRWŁ Powiatu Łęczyckiego
Krzysztof Nowak - Przewodniczący Rady Powiatowej IRWŁ Powiatu Zduńskowolskiego
Krzysztof Ogórek - Delegat Rady Powiatowej IRWŁ Powiatu Łęczyckiego
Paweł Rochala - Delegat Rady Powiatowej IRWŁ Powiatu Tomaszowski
Małgorzata Rosa - Wiceprzewodnicząca, Delegatka Rady Powiatowej IRWŁ Powiatu Rawskiego
Przewodniczący Komisji - Roman Rosiński - Delegat Rady Powiatowej IRWŁ Powiatu Skierniewickiego
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
V kadencja
Komisja Problemowa ds. Agroturystyki, Reorientacji Zawodowej Rolników, Współpracy Zagranicznej i Promocji Produktów Rolnych V kadencji
Jan Kołodziejczyk - Przewodniczący Rady Powiatowej IRWŁ w powiecie sieradzkim
Zenon Kowalski - Delegat Rady Powiatowej IRWŁ w powiecie zduńsko-wolski
Marek Krawczyk - Delegat Rady Powiatowej IRWŁ w powiecie łaskim
Jerzy Kuzański - Delegat Rady Powiatowej IRWŁ w powiecie zgierskim
Ewa Sygitowicz - Delegatka Rady Powiatowej IRWŁ w powiecie tomaszowskim
Łukasz Wojtaszczyk - Delegat Rady Powiatowej IRWŁ w powiecie pajęczańskim
Donata Wrona - Delegatka Rady Powatowej IRWŁ w powiecie łowickim
Jerzy Wróbel - Delegat Rady Powiatowej IRWŁ w powiecie sieradzkim
Komisja Problemowa ds. Rozwoju Wsi, Rolnictwa i Ochrony Środowiska V kadencji
Jan Chojecki - Delegat Rady Powiatowej IRWŁ w powiecie pabianickim
Małgorzata Gabryelczak - Przewodnicząca Rady Powiatowej IRWŁ w powiecie łęczyckim
Andrzej Gruszczyński - Delegat Rady powiatowej IRWŁ w powiecie radomszczańskim
Jerzy Karsznia - Przedowniczący Rady Powiatowej IRWŁ w powiecie wieruszowskim
Jacek Ossowicz - Delegat Rady Powiatowej IRWŁ w powiecie skierniewickim
Bogdan Sałata - Delegat Rady Powiatowej IRWŁ w powiecie łódzkim-wschodnim - Przewodniczący
Ryszard Starek- Delegat Rady Powiatowej IRWŁ w powiecie wieruszowskim
Eugeniusz Supera - Przewodniczący Rady Powiatowej IRWŁ w powiecie brzezińskim
Jan Znyk - Przewodniczący Rady Powiatowej IRWŁ w powiecie łowickim