Listopadowe wydanie miesięcznika "W nowej roli"

Szanowni Państwo, 28 października 2023 roku odbyło się pierwsze Walne Zgromadzenie Izby Rolniczej Województwa Łódzkiego VII kadencji, na którym ponownie wybrano mnie na funkcję Prezesa Izby Rolniczej Województwa Łódzkiego. Dziękuję Delegatom Rady Powiatowej IRWŁ Powiatu Łaskiego i Członkom Walnego Zgromadzenia IRWŁ za zaufanie i powierzenie mi na kolejne 4 lata spraw związanych z rolnictwem województwa łódzkiego.

Miło mi również poinformować, że na funkcję Wiceprezesa IRWŁ został wybrany Jacek Ossowicz - Przewodniczący Rady Powiatowej IRWŁ Powiatu Skierniewickiego, który w poprzedniej kadencji był Członkiem Zarządu IRWŁ.  Po raz pierwszy Członkami Zarządu IRWŁ zostali: Grzegorz Antoniewski  - Przewodniczący Rady Powiatowej IRWŁ Powiatu Pabianickiego, Marian Kacprzak - Przewodniczący Rady Powiatowej IRWŁ Powiatu Opoczyńskiego i Jan Kołodziejczak - Przewodniczący Rady Powiatowej IRWŁ Powiatu Sieradzkiego. Delegata do Krajowej Rady Izb Rolniczych wybrano Adama Michasia – Delegata  Rady Powiatowej IRWŁ Powiatu Zgierskiego.

W czasie I w VII kadencji Walnego Zgromadzenia IRWŁ dokonano wyboru również Członków Komisji Rewizyjnej oraz Komisji ds. Statutu, Regulaminu i Budżetu VII Kadencji.

Gratuluję Państwu! Mam nadzieję na dalszą dobrą współpracę na rzecz rolników i obszarów wiejskich województwa łódzkiego.

Bronisław Węglewski

Prezes Izby Rolniczej Województwa Łódzkiego