Listopadowe wydanie "W nowej roli"

Szanowni Państwo! Zapraszam do lektury nowego wydania miesięcznika „W nowej roli”. Zachęcam do przeczytania artykułu na stronach 6-9 na temat Jubileuszu XXV-lecia Izby Rolniczej Województwa Łódzkiego. Szczególnie gratuluje wszystkim odznaczonym przez Pana Henryka Kowalczyka Ministra Rolnictwa i Rozwoju Wsi, który uhonorował grupę rolników -przedstawicieli samorządu rolniczego odznaczeniem „Zasłużony dla Rolnictwa”. Gratuluję również odznaczeń za zasługi dla samorządu rolniczego na rzecz rolników nadanych przez Kapitułę Odznaczeń Krajowej Rady Izb Rolniczych.

Bardzo dziękuję wszystkim Państwu za udział w uroczystości. Dziękuję wszystkim instytucjom rolniczym i okołorolniczym współpracującym z Izbą Rolniczą Województwa Łódzkiego na rzecz rozwoju rolnictwa naszego regionu.

Ale przede wszystkim dziękuję wszystkim delegatom, za 25 lat pracy na rzecz rozwoju obszarów wiejskich. Aktywność Izby Rolniczej Województwa Łódzkiego to działanie na rzecz rolnictwa i rynków rolnych, przede wszystkim jednak wpływanie na kształtowanie polityki rolnej, szczególnie w województwie łódzkim. Szczególnie teraz jest to bardzo ważne.

Wszystkiego dobrego!

Bronisław Węglewski