Lutowe wydanie miesięcznika "W nowej roli"

Zapraszamy Państwa na kolejne wydanie miesięcznika "W nowej roli". Tematem numeru jest Ogólnopolski Protest Polskich Rolników. We wstępie Prezes Izby Roniczej Województwa Łódzkiego Bronisław Węglewski pisze:

"Nasza społeczność rolnicza stoi przed wieloma wyzwaniami, które bezpośrednio wpływają na  nasze codzienne życie, a szczególnie na nasze gospodarstwa rodzinne. Wprowadzone zmiany polityki rolnej i środowiskowej doprowadzą do likwidacji właśnie tych gospodarstw.  Sytuacja na Ukrainie doprowadziła do tego, że pogorszyła się sytuacja polskich rolników i rolnictwa naszego kraju.

Protest jest dla nas środkiem wyrazu niezadowolenia z obecnej sytuacji!

Apelujemy i zachęcamy rolników z województwa łódzkiego o przyłączenie się do ogólnoeuropejskiego protestu przeciwko niekorzystnym zmianom Wspólnej Polityki Rolnej.

Protestujemy w trosce o przyszłość rolnictwa, zachowując pełną gotowość do konstruktywnego dialogu i współpracy nad rozwiązaniami, które będą korzystne dla środowiska i dla rolników. "

Zapraszamy do lektury!