Pięknych Świąt Bożego Narodzenia i szczęśliwego Nowego 2023 roku!

W imieniu Zarządu Izby Rolniczej Województwa Łódzkiego, a także w imieniu pracowników biur IRWŁ i w swoim, życzę wszystkim Rolnikom wspaniałych Świąt Bożego Narodzenia!

Oby wspólne chwile spędzone przy wigilijnym i świątecznym stole były okazją do rozmów, rodzinnej atmosfery, wesołego kolędowania, spokoju i odpoczynku wśród znajomych i najbliższych.

W nachodzącym nowym roku 2023 życzę wszystkim Państwu wiele optymizmu i realizacji osobistych oraz zawodowych planów i zamierzeń. Przede wszystkim zdrowia i radości, szczęścia i spełnienia marzeń. Mam nadzieję, że nowy rok przyniesie rolniczym  rodzinom dobre i bogate plony, a polskiemu rolnictwu mądrość, rozważność i docenienie naszej wspólnej pracy.

Niech nam wszystkim darzy się w polu i zagrodzie!

Wszystkiego dobrego!

Bronisław Węglewski