Posiedzenie Komisji Rewizyjnej Izby Rolniczej Województwa Łódzkiego i Komisji ds. Atatutu, Budżetu i Regulaminów

W dniu 29 listopada 2019r. w siedzibie Izby w Łodzi odbyło się drugie posiedzenie Komisji Rewizyjnej Izby Rolniczej Województwa Łódzkiego oraz Posiedzenie Komisji ds. Statutu, Budżetu i Regulaminów Izby Rolniczej Województwa Łódzkiego. Członkowie Komisji Rewizyjnej zapoznali się ze Sprawozdaniem z dochodów i wydatków IRWŁ – stan na 15 listopada 2019 r. oraz  proponowanymi  przeniesieniami  między grupami wydatków i planowanymi zmianami  w budżecie i planie finansowym na rok 2019. Członkowie Komisji ds. Statutu, Budżetu i Regulaminów IRWŁ zapoznali się ze Sprawozdaniem z dochodów i wydatków - stan na 15.11.2019r. oraz z proponowanymi przeniesieniami w grupach wydatków w planie finansowym na rok 2019. Wydali rónież opinię w sprawie: przeniesień między grupami wydatków w planie finansowym na rok 2019.