Posiedzenie Rady Powiatowej IRWŁ Powiatu Radomszczańskiego

W dniu 19.12.2023r odbyło się uroczyste spotkanie Wigilijne delegatów powiatu Radomszczańskiego i zaproszonych gości: Pani Katarzyna Bracka-Kierownik ARIMR w Radomsku,Pan Piotr Kunert- Zastępca Powiatowego Lek.Weterynarii i Pan Adrzej Komala wieloletni i zasłużony Przewodniczący Powiatowej Rady Izby Rolniczej w Radomsku oraz Wiceprezes Wojewódzkiej Izby Rolniczej w Łodzi (3 kadencje). Spotkanie Wigilijne to podsumowanie pracy biura oraz Izby Rolniczej bierzącej kadencji. Szczególne podziękowania za wieloletnią pracę na rzecz tworzenia struktur Izby Rolniczej Województwa Łódzkiego oraz trud włożony w wybudowanie siedziby znajdującej się w Łodzi przy ulicy Beskidzkiej 124 złożyliśmy Panu Andrzejowi Komali.

Z okazji zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia składamy dla Wszystkich Państwa najserdeczniejsze życzenia zdrowia, radości oraz rodzinnego ciepła.

Niech ten czas będzie wytchnieniem od codziennych zajęć i trosk.
składają

Przewodnicząca Rady Powiatowej IRWŁ Agnieszka Zaremba i Delegat na Walne Zgromadzenie IRWŁ Mariusz Zasępa