Spotkanie organizacji wiejskich powiatu poddębickiego

W dniu 24.11.2021 w Wiejskim Ośrodku Kultury w Bałdrzychowie odbyła się II edycja Spotkania organizacji wiejskich powiatu poddębickiego zorganizowana przez Powiatowy Zespół Doradztwa Rolniczego w Poddębicach. Rada Powiatowa Izby Rolniczej Województwa Łódzkiego Powiatu Poddębickiego przygotowała na tę okoliczność podarunki, które licznie przybyłym przedstawicielom organizacji wiejskich wręczyła osobiście Przewodnicząca Rady Powiatowej Ewa Bednarek.

Podczas spotkania odbył się szereg szkoleń przybliżających tematykę związaną ze sprzedażą produktów ekologicznych, jak również możliwościami finansowania przedsięwzięć i projektów oraz dobrymi praktykami promocji powiatu poddębickiego i województwa łódzkiego.

Uczestnicy spotkania wzięli również udział w warsztatach integracyjnych, a zwieńczeniem spotkania był poczęstunek w klimacie kuchni włoskiej przy muzyce na  żywo.

Maria Ciężka

Biuro Powiatowe IRWŁ w Poddębicach