Wyjazd studyjno-szkoleniowy Izby Rolniczej Województwa Łódzkiego

W dniach 31.05-2.06.2019 roku  grupa 75 rolników i producentów rolnych z województwa łódzkiego miała okazję uczestniczyć w wyjeżdzie studyjno-szkoleniowym zorganizowanym przez Izbę Rolniczą Województwa Łódzkiego.  Rolnicy między innymi wzięli udział  w szkoleniu „Normy i wymogi wzajemnej zgodności  w województwie łódzkim ze szczególnym uwzględnieniem ochrony wód gruntowych przed zanieczyszczeniem powodowanym przez azotany pochodzenia rolniczego”, a także zwiedzili Toruń oraz Zakład Przetwórstwa Owocowo-Warzywnego „Marwit”. W czasie panelu szkoleniowego Prezes Izby Rolniczej Województwa Łódzkiego Bronisław Węglewski podziękował Towarzystwu Ubezpieczeń Wzajemnych TUW i Pani Dyrektor Annie Bieniawskiej za wsparcie finansowe wyjazdu studyjno-szkoleniowego.