Lipcowe wydanie miesięcznika "W NOWEJ ROLI"

Szanowni Państwo, 28 lipca 2019 roku, w ostatnią niedzielę lipca, wybierzemy nowych przedstawicieli rolników z naszego regionu, nowy samorząd rolniczy naszego województwa. Zachęcam wszystkich Państwa do udziału w wyborach do rad powiatowych Izby Rolniczej Województwa Łódzkiego. Polskie Izby Rolnicze to historia sięgająca XIX wieku, a także okresu międzywojennego, to historia wielu pokoleń polskich rolników, ich ciężkiej codziennej pracy i walki o niepodległość. Dlatego apeluję do Państwa o masowy udział w wyborach do izb rolniczych i godną postawę obywatelską, a przede wszystkim troskę o naszą małą ojczyznę. Od nas samych zależy jakich przedstawicieli z naszych gmin wybierzemy. Tylko od nas, rolników, zależy jaki wpływ będziemy mieli na obszary wiejskie i ich rozwój.
Tylko sami rolnicy, znający problemy i trud pracy na wsi, najlepiej będą walczyć o jej sprawę.

Pójdźmy wszyscy do urn i wybierzmy tych, którzy będą nas godnie i rzetelnie reprezentować!

Bronisław Węglewski

Prezes Izby Rolniczej Województwa Łódzkiego