Świąteczne wydanie miesięcznika "W nowej roli"

Zapraszamy Państwa na nowe, świąteczne wydanie miesięcznika Izby Rolniczej Województwa Łódzkiego „W nowej roli”, gdzie polecamy artykuł dotyczący spotkania Przewodniczących Rad Powiatowych IRWŁ i analizy problemów rolników w Łódzkiem. Na spotkaniu gościem honorowym była Pani Wojewoda Dorota Ryl. To pierwsze takie spotkanie Przewodniczących IRWŁ, które będzie kontynuowane w kolejnych miesiącach. W miesięczniku IRWŁ piszemy również o rolniczym zagłębiu rolnictwa i marce lokalnej "Prosto z serca - Produkt Ziemi Piotrkowskiej", którą stworzył samorząd Powiatu Piotrkowskiego. Zapraszamy także na lekturę artykułu Łódzkiego Oddziału Regionalnego  ARiMR o planowanych naborach w 2024 roku.  Ale to nie wszystko, zachęcamy również do analizy cennych informacji,,, o warzywie liściowym – pietruszce naciowej – o jej wartościach zdrowotnych i dietetycznych, opisanych przez Stację Doświadczalną Oceny Odmian w Sulejowie. Publikujemy także artykuł o tym jak wspomóc pamięć i koncentrację. W tym przedświątecznym czasie szczególnie zachęcamy Państwa do rozważań związanych ze spotkaniem z Chrystusem Zmartwychwstałym - „Prawdziwa przemiana dokonuje się w naszych sercach”, którego autorem jest Duszpasterza Rolników Archidiecezji Łódzkiej, ks. Jarosława Leśniaka.

Miłej lektury i wspaniałych Świąt Wielkiej Nocy!