Międzynarodowa Wystawa AGRO SHOW w Bednarach

W dniu 24 września 2022 roku rolnicy z powiatu brzezińskiego wzięli udział w największych w Europie targach rolniczych. Na byłym lotnisku w Bednarach odbyła się Międzynarodowa Wystawa AGRO SHOW, organizowana od 1999 roku przez Polską Izbę Gospodarczą Maszyn i Urządzeń Rolniczych.

Targi od lat są doskonałym miejscem prezentacji najnowszych i najnowocześniejszych maszyn i urządzeń rolniczych. Targi to również kompleksowa wystawa, której aktualną ofertę pokazują producenci nawozów, nasion, środków ochrony roślin, firmy z sektora finansowego i innych branż związanych z rolnictwem. Rolnicy mieli możliwość zapoznania się z kompleksową ofertą środków produkcji i usług dla rolnictwa. Mogli też spotkać się bezpośrednio z przedstawicielami wszystkich liczących się instytucji i i agencji związanych z branżą rolniczą.

Leokadia Swaczyna

Biuro Powiatowej IRWŁ w Brzezinach