Posiedzenie Komisji Budżetowej i Rewizyjnej Izby Rolniczej Województwa Łódzkiego

We wtorek 9 września 2020r. w siedzibie Izby Rolniczej Województwa Łódzkiego odbyło się posiedzenie dwóch Komisji IRWŁ:

• Komisji ds. Statutu, Budżetu i Regulaminów Izby Rolniczej Województwa Łódzkiego

Proponowany porządek obrad:

1. Otwarcie obrad.
  2. Przyjęcie protokołu z poprzedniego posiedzenia.
  3. Zapoznanie się ze Sprawozdaniem z dochodów i wydatków – stan na 31.08.2020 r.
  4. Zapoznanie się z projektem budżetem i założeniami planu finansowego na rok 2020.
  5. Wydanie opinii Komisji w sprawie projektu budżetu i założeń planu finansowego na rok 2020.
  6. Sprawy różne i wolne wnioski.
  7. Zakończenie obrad.

• Komisji Rewizyjnej Izby Rolniczej Województwa Łódzkiego

Proponowany porządek obrad:

1. Otwarcie obrad.
  2. Przyjęcie porządku obrad.
  3. Przyjęcie protokołu z poprzedniego posiedzenia.
  4. Zapoznanie się ze Sprawozdaniem z dochodów i wydatków IRWŁ – stan na 31 sierpnia 2020 r.
  5. Zapoznanie się ze Sprawozdaniem z wykonania budżetu i planu finansowego za 2019 r.
  6. Przygotowanie sprawozdania z działalności Komisji Rewizyjnej w 2019 roku.
  7. Przygotowanie wniosku o absolutorium dla Zarządu IRWŁ za rok 2019.
  8. Sprawy różne i wolne wnioski
  9. Zakończenie obrad.