Posiedzenie Rady Powiatowej Izby Rolniczej Województwa Łódzkiego w Pajęcznie

W dniu 14 czerwca 2021 roku odbyło się pierwsze w tym roku posiedzenie Rady Powiatowej Izby Rolniczej Województwa Łódzkiego w Pajęcznie, które otworzył i prowadził Przewodniczący Rady – Pan Paweł Sikora. W posiedzeniu wzięli udział członkowie Rady Powiatowej IRWŁ w Pajęcznie oraz zaproszeni goście; p Jacek Różański- kierownik ARIMR w Pajęcznie, p. Robert Kasielski- pracownik ARIMR w Pajęcznie, p. Kamil Ceglarek- kierownik KRUS w Pajęcznie oraz p. Andrzej Komala- wiceprezes Izby Rolniczej w Łodzi. Posiedzenie miało charakter informacyjny. Podczas obrad poruszono następujące tematy:

Bieżące informacje, nowe programy, zmiany obszarowe we wnioskach  -  p. Jacek Różański Kierownik  Biura Powiatowego ARiMR w Pajęcznie.

Informacja z działalności biura powiatowego oraz zmiany w ustawie o ubezpieczeniu społecznym w KRUS –p. Kamil Ceglarek Kierownik Biura Powiatowego KRUS w Pajęcznie.

Delegaci Rady odnosili się z dużym zainteresowaniem do zagadnień zawartych w porządku obrad.

Przewodniczący Rady Powiatowej IRWŁ w Pajęcznie po zakończeniu realizacji porządku obrad i dyskusji dokonał zamknięcia posiedzenia. Podziękował uczestnikom za przybycie i merytoryczny wkład w przeprowadzone obrady.

Iza Potykanowicz

Specjalista ds. obszarów wiejskich