Wybory przewodniczącego RP IRWŁ Powiatu Sieradzkiego oraz delegata na Walne Zgromadzenie IRWŁ

W dniu 10 października 2023 roku odbyło się pierwsze posiedzenie Rady Powiatowej IRWŁ Powiatu Sieradzkiego, gdzie w głosowaniu tajnym wybrano Przewodniczącego Rady Powiatowej IRWŁ Powiatu Sieradzkiego – Jana Kołodziejczyka oraz Delegata do Walnego Zgromadzenia Izby Rolniczej Województwa Łódzkiego – Łukasza Przybyłę.

Na zdjęciu członkowie Rady Powiatowej IRWŁ Powiatu Sieradzkiego.

Od lewej: Zbigniew Płuciennik, Andrzej Warszewski, Michał Czyżak, Andrzej Marciniak, Rafał Baliński, Stanisław Konieczny, Witold Goździewicz, Tomasz Pietrzak, Łukasz Przybyła – Delegat do Walnego Zgromadzenia Izby Rolniczej Województwa Łódzkiego, Krzysztof Jaros, Roman Łebzuch, Jan Kołodziejczyk – Przewodniczący Rady Powiatowej IRWŁ Powiatu Sieradzkiego, Grzegorz Zdobych, Paweł Molka, Kamila Dobroń, Ewa Zaton – Smok, Tadeusz Owczarek, Marcin Ubych, Piotr Smok – nieobecny.