Znamy już wyniki III Ogólnopolskiego Konkursu Testowego z Zakresu Bezpiecznej Pracy w Gospodarstwie Rolnym „Bezpiecznie z niebezpiecznymi substancjami"

Zakończyła się trzecia edycja Ogólnopolskiego Konkursu Testowego z Zakresu Bezpiecznej Pracy w Gospodarstwie Rolnym „Bezpiecznie z niebezpiecznymi substancjami", który został przeprowadzony online, z wykorzystaniem platformy Moodle.

Zadanie konkursowe polegało na rozwiązaniu testu o tematyce zapobiegania skutkom niewłaściwego stosowania w gospodarstwie rolnym niebezpiecznych i szkodliwych substancji, m.in. środków ochrony roślin, nawozów, paliw itp. Test rozwiązało 1 466 rolników z całej Polski.

Zgodnie z Regulaminem, nagrodzono 100 laureatów, którzy zdobyli największą liczbę punktów w najkrótszym czasie, a ich zgłoszenia spełniały wymogi formalne. Zwycięzcy otrzymają nagrody rzeczowe w postaci myjek wysokociśnieniowych.

Wśród laureatów znalazło się 6 rolników z województwa łódzkiego:

Grzegorz Antoniewski z powiatu pabianickiego

Agnieszka Kasprzykowska z powiatu sieradzkiego

Witold Miksa z powiatu łowickiego

Jerzy Sobiński z powiatu łęczyckiego

Radomir Sokołowski z powiatu brzezińskiego

Krzysztof Staniszewski z powiatu łowickiego

Dziękujemy wszystkim uczestnikom za podjęcie konkursowego wyzwania. Gratulujemy zwycięzcom i życzymy, by ten sukces motywował do dalszego zdobywania wiedzy i podnoszenia poziomu bezpieczeństwa w gospodarstwach.

Zapraszamy do udziału w kolejnych edycjach konkursu i innych działaniach prewencyjnych KRUS.

Przemysław Kraska

OR KRUS w Łódzi